W dziale FAQ znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące naszych usług

Każdy kto skończył 21 lat i minimum od roku posiada ważne prawo jazdy, uprawniające do kierowania samochodem na terenie Polski.
Nie jest to konieczne. Wystarczy karta debetowa. Jeśli rezerwujesz samochód z kilkudniowym wyprzedzeniem, możesz też zapłacić za wynajem przelewem przelewem tradycyjnym. Karta kredytowa lub debetowa będzie potrzebna jednak, aby na czas wynajmu zablokować na karcie depozyt.
Masz dwie opcje. Internetowy formularz rezerwacji. Należy w nim wybrać preferowaną klasę samochodu, daty odbioru i zwrotu, wyposażenie dodatkowe, podać swoje dane oraz dokonać płatności. Potwierdzeniem dokonania rezerwacji jest mail zwrotny wysłany na podany podczas rezerwacji adres mailowy. Druga opcja - skorzystaj z naszej infolinii (+48) 888 78 80 80
Prawo jazdy oraz drugi dokument tożsamości. (dowód osobisty, paszport)
To kwota która na czas wynajmu samochodu zostanie zablokowana na Twojej karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej, Visa lub Mastercard). Jeśli Twoja karta nie ma funkcji blokady (tzw. pre-autoryzacji), depozyt zostanie pobrany z karty. Jeśli nie ma możliwości pobrania depozytu z karty wtedy będzie om wymagany w gotówce. Depozyt jest zwrotna. Środki na karcie są odblokowywane, jeśli samochód zostanie zwrócony bez uszkodzeń i braków. Szczegółowy opis znajduje się w regulaminie.
Samochód możesz odebrać na naszym parkingu głównym w Krakowie przy ul.Sołtysa Dytmara 3. Za dodatkową opłatą możemy też podstawić samochód w dowolnie wybrane miejsce np. na lotnisko, dworzec czy pod hotel.
Generalnie nie mamy limitów kilometrów na użytkowanie naszych samochodów. Standardowo wypożyczając u nas samochód dostajesz 200 km w cenie. Za każdy kilometr przejechany ponad standard zapłacisz 50 groszy.
Oczywiście możliwe jest upoważnienie dodatkowych kierowców do kierowania pojazdem. Wystarczy jedynie zgłosić taka potrzebę oraz odpowiednio wypełnić dane dodatkowego kierowcy w umowie najmu.
W przypadku awarii, unieruchomienia samochodu, kolizji drogowej i innych zdarzeń związanych z wynajętym autem, prosimy o bezzwłoczny kontakt z numerem infolinii (+48) 888 78 80 80. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat dalszego postępowania. Infolinia dostępna jest również dla osób dzwoniących spoza Polski.
Jak najbardziej. Ważne jednak abyś poinformował nas o tym z min.24h wyprzedzeniem. Wystarczy kontakt telefoniczny na numer naszej infolinii (+48) 888 78 80 80 lub zlecenie poprzez e-mail: booking@splendivo.com. Pamiętaj jednak, że przedłużenie wynajmu nie odbywa się automatycznie. Musimy potwierdzić dostępność samochodu.
Bardzo mocno rekomendujemy wykup dodatkowej opcji ubezpieczenia podczas wynajmu samochodu, która znosi do 0% Twój udział w szkodzie. Za niewielką opłatą nie będziesz musiał martwić się konsekwencjami spowodowanej szkody.