Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu.

We provide SPLENDOR for Your Convenience

Ofertę wynajmu średnio i długoterminowego oferujemy dla wszystkich Naszych Klientów, którzy potrzebują samochodu na okres od 1 do 4 lat.
To doskonała alternatywa dla zakupu lub leasingu samochodu, która dzięki swojej elastyczności umożliwia budowanie oraz uzupełnianie floty w nagłych przypadkach.
Dzięki naszej usłudze pełnego serwisu nie będziesz musiał martwić się o samochód. Zadbamy o przeglądy, wymianę opon oraz samochód zastępczy. Dodatkowo dostajesz pełny monitoring oraz analitykę wykorzystania samochodu GRATIS

Profesjonalizm

U nas możesz liczyć na pełen profesjonalizm obsługi oraz pełną elastyczność.

Jakość

Nasza flota składa się jedynie z nowych i luksusowych samochodów.

Atrakcyjne ceny

Dostarczamy samochody w bardzo atrakcyjnych cenach.

Bezpieczeństwo

Nie musisz się niczym martwić. Zadbamy o wszystko tak jak sobie życzysz.

PASEK

Zobacz dlaczego luksusowy samochód to korzyść dla Twojego biznesu !

Wynajem pozwala znacznie zredukować koszty związane z utrzymaniem floty (rezygnacja z samochodów pulowych).
Sprawdza się zawsze kiedy: potrzebują Państwo samochodów przed-kontraktowych, zwiększają Państwo zatrudnienie w przedsiębiorstwie, zatrudniają Państwo pracowników sezonowych, wykonują Państwo czasowy kontrakt, zlecenie z dala od siedziby Państwa firmy, zwiększają Państwo zakres działania Państwa firmy, redukują lub zwiększają Państwo stan floty oraz kiedy nie chcą Państwo na dany moment wiązać się umową długoterminowego finansowania

Zobacz jak wiele korzyści płynie z wynajmu samochodów u nas.
Nie musisz mrozić środków w początkowym wkładzie własnym. Nie musisz wiązać się wieloletnim kontraktem finansowym takim jak leasing. Używasz długotrwale samochodu, ale nie musisz go kupować. Jesteś bardziej elastyczny, bo zawsze i w każdej chwili możesz zwiększyć flotę. Masz nowoczesną flotę luksusowych samochodów. Nie musisz martwić się o serwis, wymianę opon lub przeglądy. To już tylko nasz problem. Przez cały okres trwania umowy dostajesz Osobistego Doradcę Splendivo, który będzie do Twojej dyspozycji.